Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE MINI |
|---|---|
| Farve | Red |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D15,5xH25 cm |
| Kan indeholde ml. | 1.150 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Variations in color intensity may occur, making each piece unique. No silicone seal |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Handpaint |
| EAN Code | 5711173298327 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--Dg58bgFl--/xcjzdnsgbhjtw8alcmsd.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--8TRKsqPC--/cwxn2tgyjutfwqggxz3l.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82054255
Cimmi Krukke m/låg, Rød, Stentøj
D15,5xH25 cm
Vejl. udsalgspris
379,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Cimmi Krukken m/låg fra Bloomingville MINI er en dekorativ krukke i rød med malede, lodrette hvide striber og en grå detalje på låget. Det stribede design giver krukken et grafisk udtryk, og det kegleformede låg tilfører et legende præg. Farveintensiteten kan variere, så hver krukke er unik. Krukken har ingen silikoneforsegling.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE MINI |
|---|---|
| Farve | Red |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D15,5xH25 cm |
| Kan indeholde ml. | 1.150 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Variations in color intensity may occur, making each piece unique. No silicone seal |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Handpaint |
| EAN Code | 5711173298327 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--Dg58bgFl--/xcjzdnsgbhjtw8alcmsd.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--8TRKsqPC--/cwxn2tgyjutfwqggxz3l.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down












