Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D8xH9 cm |
| Kan indeholde ml. | 260 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Variations in color and pattern may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Hand decorated |
| EAN Code | 5711173314799 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--NHxWDcO3--/gh2qgdkiubnhrjchy3fr.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--oFECMLpX--/yvdkb1g1tvdz0uloixgn.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82058211
Hezha Kop, Natur, Stentøj
D8xH9 cm
Vejl. udsalgspris
179,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Hezha Koppen fra Bloomingville er lavet i stentøj og har et smukt og unikt fuglemotiv med 3D-effekt, hvor vingen fungerer som hank. Brug den til din morgenkaffe eller som en dekorativ del af dit hjem. Hver kop vil være unik, da hvert penselstrøg tilføjer et personligt præg og skaber en unik variation i designet.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D8xH9 cm |
| Kan indeholde ml. | 260 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Variations in color and pattern may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Hand decorated |
| EAN Code | 5711173314799 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--NHxWDcO3--/gh2qgdkiubnhrjchy3fr.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--oFECMLpX--/yvdkb1g1tvdz0uloixgn.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også

















