Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Mediterranean |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10xH4 cm |
| Kan indeholde ml. | 50 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Handpainted decoration, small variations in pattern and color intensity may occur making each piece unique |
| EAN Code | 5711173334445 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--4JclNXXu--/enxvhhabxsx9tl8zo4xt.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--AEjtOsyR--/bps6yhqofavdlj9ufzfz.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82068282
Karlie Skål, Grøn, Stentøj
D10xH4 cm
Vejl. udsalgspris
69,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Karlie Skålen fra Creative Collection byder på en raffineret kombination af håndmalet finesse og klassisk design. Det smukke mønster i grønne og brune toner er malet med inspiration fra Middelhavsregionens fantastiske charme og varme. Skålens mindre størrelse gør den perfekt som snackskål. Hver skål vil være unik, da ethvert penselstrøg tilføjer et personligt præg og skaber små variationer i designet.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Mediterranean |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10xH4 cm |
| Kan indeholde ml. | 50 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Handpainted decoration, small variations in pattern and color intensity may occur making each piece unique |
| EAN Code | 5711173334445 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--4JclNXXu--/enxvhhabxsx9tl8zo4xt.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--AEjtOsyR--/bps6yhqofavdlj9ufzfz.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også















