Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Vintage in Bloom |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D4,5xH6 cm |
| Kan indeholde ml. | 28 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Solid coloured glaze |
| EAN Code | 5711173342099 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--B2yohky0--/ulacrpcav7t1gibrmj0j.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s---Nnp3qe3--/nzqpkz0hnczs7ufjadh0.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061926
Latina Æggebæger, Grøn, Stentøj
D4,5xH6 cm
Vejl. udsalgspris
49,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Latina Æggebægeret fra Bloomingville er lavet af stentøj og har en ensfarvet glasur. Det har en mørkegrøn tone og en blank overflade. Den kompakte form har lodrette riller, som giver et struktureret udtryk. Små farvevariationer kan forekomme på grund af glasuren og den håndlavede fremstilling.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Vintage in Bloom |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D4,5xH6 cm |
| Kan indeholde ml. | 28 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Solid coloured glaze |
| EAN Code | 5711173342099 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--B2yohky0--/ulacrpcav7t1gibrmj0j.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s---Nnp3qe3--/nzqpkz0hnczs7ufjadh0.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter






















