Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Vintage in Bloom |
| Farve | Red |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D20xH25 cm |
| Kan indeholde ml. | 1200 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Solid coloured glaze |
| EAN Code | 5711173342051 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--s8x7Wmmd--/i6dutsxcntttzhozagbf.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--tFo7GVZ4--/fmrrmo5kh2uik91u0akp.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061920
Latina Kande, Rød, Stentøj
D20xH25 cm
Vejl. udsalgspris
279,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Latina Kanden fra Bloomingville er lavet af stentøj i en dyb rød nuance med ensfarvet glasur og blank overflade. Den er dekoreret med lodrette riller, som giver kanden et markant og dekorativt udtryk. Der kan forekomme farvevariationer, da glasuren reagerer forskelligt, og produktet er håndlavet.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Vintage in Bloom |
| Farve | Red |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D20xH25 cm |
| Kan indeholde ml. | 1200 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Solid coloured glaze |
| EAN Code | 5711173342051 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--s8x7Wmmd--/i6dutsxcntttzhozagbf.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--tFo7GVZ4--/fmrrmo5kh2uik91u0akp.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
















