Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH5 cm |
| Kan indeholde ml. | 165 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Solid coloured glaze |
| EAN Code | 5711173319916 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--ZnTLLzjT--/nzlhb3jnp4urkmvewdc8.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--crSECd5v--/tfi7swyxssnazwnbyfsq.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82060594
Latina Skål, Rosa, Stentøj
D9xH5 cm
Vejl. udsalgspris
39,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Latina Skålen fra Bloomingville er i et smukt og enkelt design med en flot rosa glasur. Skålens størrelse er perfekt til servering af tapas eller nødder. Den rosa nuance bringer et feminint touch ind i hjemmet, og kan med fordel mixes og matches med stel i enten lysere eller mørkere nuancer. Bemærk, at nuancerne kan variere en smule fra produkt til produkt, hvilket giver hver style sin egen karakter.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH5 cm |
| Kan indeholde ml. | 165 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Solid coloured glaze |
| EAN Code | 5711173319916 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--ZnTLLzjT--/nzlhb3jnp4urkmvewdc8.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--crSECd5v--/tfi7swyxssnazwnbyfsq.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også




























