Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Styled Coziness |
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L23,5xH3,5xW5 cm |
| Kan indeholde ml. | 100 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze, significant colour variations from item to item may occur. Due to glass component of glaze oven and microwave is not recomended |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Vivid reactive glaze |
| EAN Code | 5711173348176 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--ECwybUyf--/mfilazw235llv8aflkns.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--vcD0lAzy--/nfrpwgu87dqtjfo902as.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072539
Milani Serveringsfad, Brun, Stentøj
L23,5xH3,5xW5 cm
Vejl. udsalgspris
179,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Milani Serveringsfadet fra Bloomingville er lavet af stentøj og har en levende reaktiv glasur. Den brune overflade har et abstrakt marmoreret mønster med flydende nuancer og en blank finish. Integrerede sidehåndtag i begge ender giver fadet et særligt udtryk. På grund af den reaktive glasur kan der forekomme farvevariationer.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Styled Coziness |
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L23,5xH3,5xW5 cm |
| Kan indeholde ml. | 100 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze, significant colour variations from item to item may occur. Due to glass component of glaze oven and microwave is not recomended |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Vivid reactive glaze |
| EAN Code | 5711173348176 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--ECwybUyf--/mfilazw235llv8aflkns.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--vcD0lAzy--/nfrpwgu87dqtjfo902as.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter







