Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D14xH16 cm |
| Kan indeholde ml. | 900 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | No strainer. Decal print with handpainted details |
| EAN Code | 5711173151981 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--tFAo1cQx--/zmg5d0ag1qkv5ttwhoet.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--UVgkKbii--/cpfefphtlisnnwggeoio.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
21105933
Patrizia Tekande, Grøn, Stentøj
D14xH16 cm
Vejl. udsalgspris
249,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Patrizia Tekanden fra Bloomingville er dekoreret med vandrette striber i bløde lysegrønne nuancer. Stribemønstret er udført som decalprint med håndmalede detaljer, der giver overfladen et levende udtryk. Låget har en lille lilla knop, som skaber en diskret kontrast. Tekanden leveres uden si.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D14xH16 cm |
| Kan indeholde ml. | 900 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | No strainer. Decal print with handpainted details |
| EAN Code | 5711173151981 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--tFAo1cQx--/zmg5d0ag1qkv5ttwhoet.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--UVgkKbii--/cpfefphtlisnnwggeoio.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter







