Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | Stoneware, Acacia |
| Produktdimensioner | D7,5xH6 cm |
| Kan indeholde ml. | 200 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Ceramic: Yes / Spoon: No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Ceramic Yes / Spoon No |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze color variations may occur. Acacia Spoon, no silicone seal |
| Kan tåle at komme i ovnen | Ceramic Yes / Spoon No |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173196630 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--RwgKOXOh--/g412bworno0yftb2cfzn.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--HVEnFaBm--/kg4mackslrdkgzheb9i3.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
22063928
Pixie Krukke m/Låg & Ske, Grøn, Stentøj
D7,5xH6 cm
Vejl. udsalgspris
119,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Pixie Krukke m/Låg & Ske krukken fra Bloomingville er fremstillet i stentøj med reaktiv glasur i en afdæmpet grøn nuance. Overfladen har et abstrakt, dryplignende mønster, der fremhæver det teksturerede udtryk. Krukken leveres med en ske i akacietræ, og den reaktive glasur kan medføre variationer i farven.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | Stoneware, Acacia |
| Produktdimensioner | D7,5xH6 cm |
| Kan indeholde ml. | 200 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Ceramic: Yes / Spoon: No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Ceramic Yes / Spoon No |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze color variations may occur. Acacia Spoon, no silicone seal |
| Kan tåle at komme i ovnen | Ceramic Yes / Spoon No |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173196630 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--RwgKOXOh--/g412bworno0yftb2cfzn.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--HVEnFaBm--/kg4mackslrdkgzheb9i3.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down

















