Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE MINI |
|---|---|
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D7xH12 cm |
| Kan indeholde ml. | 145 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Ceramic Yes / Silicone Seal No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Ceramic Yes / Silicone Seal No |
| Andre specifikationer | With silicone seal, due to uneven edge finish a 100% air tight close can not be guaranteed |
| Kan tåle at komme i ovnen | Ceramic Yes / Silicone Seal No |
| Produktets finish | With silicone seal, due to uneven edge finish a 100% air tight close can not be guaranteed. Part of item is handdecorated and due to nature of the glaze colour variations may occur |
| EAN Code | 5711173330461 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--vXWR2-x1--/ijajd2cs7mfquppbxhe4.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82060919
Puk Krukke m/låg, Brun, Stentøj
D7xH12 cm
Vejl. udsalgspris
209,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Puk Krukken fra Bloomingville MINI er udformet i stentøj og har et legende bjørneansigt samt et låg formet som et bjørnehoved med små ører. Overfladen er delvist hånddekoreret, og der kan forekomme variationer i glasuren. Krukken har en silikoneforsegling, men en 100 % lufttæt lukning kan ikke garanteres på grund af den ujævne kantfinish.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE MINI |
|---|---|
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D7xH12 cm |
| Kan indeholde ml. | 145 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Ceramic Yes / Silicone Seal No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Ceramic Yes / Silicone Seal No |
| Andre specifikationer | With silicone seal, due to uneven edge finish a 100% air tight close can not be guaranteed |
| Kan tåle at komme i ovnen | Ceramic Yes / Silicone Seal No |
| Produktets finish | With silicone seal, due to uneven edge finish a 100% air tight close can not be guaranteed. Part of item is handdecorated and due to nature of the glaze colour variations may occur |
| EAN Code | 5711173330461 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--vXWR2-x1--/ijajd2cs7mfquppbxhe4.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter







