Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Clear |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D6xH17 cm |
| Kan indeholde ml. | 250 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Small variations in shape, size and finish can occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Mold shaped foot with manually attatched mouthblown 'cup' |
| EAN Code | 5711173331222 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--DcOJ7Gti--/xhniypl7bvjeoxj50wvx.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--SHcgvoYm--/rv9xfbfjq2sjeekhsfaw.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82060803
Taurin Champagneglas, Klar, Glas
D6xH17 cm
Vejl. udsalgspris
129,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Taurin Champagneglasset fra Bloomingville er i et elegant mundblæst design med en flot rund base. Brug det til særlige lejligheder eller bare for at gøre hverdagen lidt mere speciel. Den mundblæste teknik gør, at mindre variationer i form og størrelse kan forekomme.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Clear |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D6xH17 cm |
| Kan indeholde ml. | 250 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Small variations in shape, size and finish can occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Mold shaped foot with manually attatched mouthblown 'cup' |
| EAN Code | 5711173331222 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--DcOJ7Gti--/xhniypl7bvjeoxj50wvx.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--SHcgvoYm--/rv9xfbfjq2sjeekhsfaw.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også














