Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Gold |
| Primær materiale | Aluminum |
| Sammensætning | 100% Aluminum |
| Produktdimensioner | D13xH24 cm |
| Kan indeholde ml. | 1000 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| EAN Code | 5711173187744 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--iAYE8qL6--/dqswzfvvgrr0qymxku6h.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--gYnBFnYA--/pd8yvbl4dopueqsntpu4.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
48601808
Yuichi Isspand , Guld, Aluminium
D13xH24 cm
Vejl. udsalgspris
669,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Yuichi Isspanden fra Bloomingville er et dekorativt bartilbehør formet som en ananas. Den har et struktureret mønster og et låg udformet som skulpturelle blade, mens den blanke guldfarvede finish giver et lyst og iøjnefaldende udtryk.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Gold |
| Primær materiale | Aluminum |
| Sammensætning | 100% Aluminum |
| Produktdimensioner | D13xH24 cm |
| Kan indeholde ml. | 1000 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| EAN Code | 5711173187744 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--iAYE8qL6--/dqswzfvvgrr0qymxku6h.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--gYnBFnYA--/pd8yvbl4dopueqsntpu4.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter








