Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Reclaimed Wood |
| Sammensætning | 100% Reclaimed Wood |
| Produktdimensioner | L120xH45xW35 cm |
| Plejeinstruktioner | Wipe clean with a moist cloth |
| Knock-down | Flat Packed |
| Farve ben | Brown |
| Materiale ben | Reclaimed wood |
| Benhøjde cm. | 42 cm |
| Andre specifikationer | The product is made of natural materials - variations in color may occur, making each piece unique |
| Produktets finish | Waxed |
| EAN Code | 5711173354764 |
Download billederkeyboard_arrow_down
82064800
Brosse Bænk, Brun, Genanvendt Træ
L120xH45xW35 cm
Vejl. udsalgspris
2.299,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Brosse Bænken fra Creative Collection er lavet af genanvendt træ med en vokset overflade, der fremhæver den varme brune tone. Markante åretegninger, knaster og naturlige spor giver masser af karakter, mens de kantede ben skaber et solidt og roligt udtryk. Da bænken er fremstillet af naturmaterialer, kan der forekomme farvevariationer, som gør hvert eksemplar unikt.
Dette produkt er lavet af genvundet træ. keyboard_arrow_downVi arbejder konstant med et bæredygtigt mindset for at være mere miljøbevidste i vores produktportefølje.
Produkter skabt af genvundet eller genbrugt træ er lavet af restmaterialer, såsom gamle byggematerialer, der giver en stor værdi til nye kreationer.
I stedet for at spilde materialet, tilføjer Bloomingville nyt liv til et produkt ved at genbruge materialet.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Reclaimed Wood |
| Sammensætning | 100% Reclaimed Wood |
| Produktdimensioner | L120xH45xW35 cm |
| Plejeinstruktioner | Wipe clean with a moist cloth |
| Knock-down | Flat Packed |
| Farve ben | Brown |
| Materiale ben | Reclaimed wood |
| Benhøjde cm. | 42 cm |
| Andre specifikationer | The product is made of natural materials - variations in color may occur, making each piece unique |
| Produktets finish | Waxed |
| EAN Code | 5711173354764 |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter







