Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Mediterranean |
| Farve | Brass |
| Primær materiale | Aluminum |
| Sammensætning | 83% Aluminum, 15,5% Iron, 1,5% MDF |
| Produktdimensioner | D30xH51 cm |
| Plejeinstruktioner | Wipe clean with a moist cloth. |
| Knock-down | Flat Packed |
| Farve ben | Brass |
| Materiale ben | Aluminum |
| Bordplade størrelse i cm. | 30 cm |
| EAN Code | 5711173301157 |
| Outdoor use | No |
| Assembly pdf | http://images.salsify.com/image/upload/s--ZAh_HI4r--/l7jnjpkbyoav8ufpczkk.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82059611
Maris Sidebord, Messing, Aluminium
D30xH51 cm
Vejl. udsalgspris
999,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Maris Sidebordet fra Creative Collection er et elegant lille bord lavet af aluminium i et messinglook. Et sidebord tjener et praktisk formål såvel som et dekorativt.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Mediterranean |
| Farve | Brass |
| Primær materiale | Aluminum |
| Sammensætning | 83% Aluminum, 15,5% Iron, 1,5% MDF |
| Produktdimensioner | D30xH51 cm |
| Plejeinstruktioner | Wipe clean with a moist cloth. |
| Knock-down | Flat Packed |
| Farve ben | Brass |
| Materiale ben | Aluminum |
| Bordplade størrelse i cm. | 30 cm |
| EAN Code | 5711173301157 |
| Outdoor use | No |
| Assembly pdf | http://images.salsify.com/image/upload/s--ZAh_HI4r--/l7jnjpkbyoav8ufpczkk.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også















