Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | White |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D22,5xH9 cm |
| Kan indeholde ml. | 1825 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173341443 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--YQ-UXHrh--/rx8ifcddkthwajpqhs8i.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--_EybU_aW--/otfxizb3rdswz3txk3rd.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072011
Addison Skål, Hvid, Stentøj
D22,5xH9 cm
Vejl. udsalgspris
319,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Addison Skålen fra Bloomingville er en hvid skål i stentøj med reaktiv glasur. Overfladen har et fint, spættet mønster, der giver et lysegråt udtryk med bløde beige nuancer. På grund af glasurens karakter kan der forekomme farvevariationer.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | White |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D22,5xH9 cm |
| Kan indeholde ml. | 1825 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173341443 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--YQ-UXHrh--/rx8ifcddkthwajpqhs8i.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--_EybU_aW--/otfxizb3rdswz3txk3rd.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter


















