Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Bamboo |
| Sammensætning | 100% Bamboo |
| Produktdimensioner | D25xH65 cm |
| Pære energiklasse | All |
| Pære inkluderet | No |
| Form pære | Ordinary |
| Størrelse pære | E27 |
| Type pære | Energy Saver |
| Pæreeffekt watt. | Max 40W |
| Plejeinstruktioner | Wipe clean with a moist cloth. |
| CE Approved | Yes |
| CE Label | https://images.salsify.com/image/upload/s--38eWTTiQ--/te5qke3d7ot1yotw9fuf.pdf |
| Loftkop (kun loftslamper) | Yes |
| Farve ledning | Black |
| Længde ledning cm. | 200 |
| Materiale ledning | Fabric |
| Beslag (kun væg- og loftslamper) | No |
| IP-klassificering (vådrum) | IP20 (No) |
| Andre specifikationer | Variations may occur due to materials |
| Skærmstørrelse cm. | 24xH65 |
| Kontakt | No |
| EAN Code | 5711173046058 |
| Outdoor use | No |
| Assembly pdf | https://images.salsify.com/image/upload/s--1SJ_1bxU--/le9qfci1x12moitphgvi.pdf |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--_pmYBkW6--/hpspepmjdvwht7zgzmky.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
906001
Evert Pendel, Natur, Bambus
D25xH65 cm
Vejl. udsalgspris
1.349,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Evert Pendlen er en klassisk lampe fra Bloomingville. Bambusflettet spreder lyset i rummet i det smukkeste diskrete mønster og vil helt sikkert skabe en hyggelig atmosfære, uanset hvor den placeres. Du kan hænge den ved sengen, i udestuen, over spisebordet – det er op til dig.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Bamboo |
| Sammensætning | 100% Bamboo |
| Produktdimensioner | D25xH65 cm |
| Pære energiklasse | All |
| Pære inkluderet | No |
| Form pære | Ordinary |
| Størrelse pære | E27 |
| Type pære | Energy Saver |
| Pæreeffekt watt. | Max 40W |
| Plejeinstruktioner | Wipe clean with a moist cloth. |
| CE Approved | Yes |
| CE Label | https://images.salsify.com/image/upload/s--38eWTTiQ--/te5qke3d7ot1yotw9fuf.pdf |
| Loftkop (kun loftslamper) | Yes |
| Farve ledning | Black |
| Længde ledning cm. | 200 |
| Materiale ledning | Fabric |
| Beslag (kun væg- og loftslamper) | No |
| IP-klassificering (vådrum) | IP20 (No) |
| Andre specifikationer | Variations may occur due to materials |
| Skærmstørrelse cm. | 24xH65 |
| Kontakt | No |
| EAN Code | 5711173046058 |
| Outdoor use | No |
| Assembly pdf | https://images.salsify.com/image/upload/s--1SJ_1bxU--/le9qfci1x12moitphgvi.pdf |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--_pmYBkW6--/hpspepmjdvwht7zgzmky.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter







