Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Bamboo |
| Sammensætning | 100% Bamboo |
| Produktdimensioner | D42xH30 cm |
| Pære energiklasse | All |
| Pære inkluderet | No |
| Form pære | Ordinary |
| Størrelse pære | E27 |
| Type pære | Energy Saver |
| Pæreeffekt watt. | Max 40W |
| Plejeinstruktioner | Wipe clean with a moist cloth. |
| CE Approved | Yes |
| CE Label | https://images.salsify.com/image/upload/s--jibCb0Kl--/totofnic7bpjju61splg.pdf |
| Loftkop (kun loftslamper) | Yes |
| Farve ledning | Black |
| Længde ledning cm. | 175 |
| Materiale ledning | Fabric |
| Beslag (kun væg- og loftslamper) | No |
| IP-klassificering (vådrum) | IP20 (No) |
| Andre specifikationer | Variations may occur due to materials |
| Skærmstørrelse cm. | 42xH30 |
| Kontakt | No |
| EAN Code | 5711173046041 |
| Outdoor use | No |
| Assembly pdf | https://images.salsify.com/image/upload/s--80D7V2Al--/klsnpdqrf2zic3uxr9x4.pdf |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--xqB3hgmt--/sq9vbvas4qqc9np8orvv.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
906000
Rodi Pendel, Natur, Bambus
D42xH30 cm
Vejl. udsalgspris
1.499,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Rodi Pendlen fra Bloomingville i bambusflet skaber en fantastisk glød i rummet. Lampen er perfekt både som enkeltlampe over spisebordet eller i en klynge i forskellige højder for at skabe et hyggehjørne.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Bamboo |
| Sammensætning | 100% Bamboo |
| Produktdimensioner | D42xH30 cm |
| Pære energiklasse | All |
| Pære inkluderet | No |
| Form pære | Ordinary |
| Størrelse pære | E27 |
| Type pære | Energy Saver |
| Pæreeffekt watt. | Max 40W |
| Plejeinstruktioner | Wipe clean with a moist cloth. |
| CE Approved | Yes |
| CE Label | https://images.salsify.com/image/upload/s--jibCb0Kl--/totofnic7bpjju61splg.pdf |
| Loftkop (kun loftslamper) | Yes |
| Farve ledning | Black |
| Længde ledning cm. | 175 |
| Materiale ledning | Fabric |
| Beslag (kun væg- og loftslamper) | No |
| IP-klassificering (vådrum) | IP20 (No) |
| Andre specifikationer | Variations may occur due to materials |
| Skærmstørrelse cm. | 42xH30 |
| Kontakt | No |
| EAN Code | 5711173046041 |
| Outdoor use | No |
| Assembly pdf | https://images.salsify.com/image/upload/s--80D7V2Al--/klsnpdqrf2zic3uxr9x4.pdf |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--xqB3hgmt--/sq9vbvas4qqc9np8orvv.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter







