Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Styled Coziness |
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D20xH6,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 650 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the reactive glaze, colourshades and colourintensity will vary from item to item |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173346356 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--UZdIFaQ5--/dex5g0ogfotdpaypjrsh.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--zSu08Ngf--/gqj22wzkyjfkonkncjf4.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061870
Acco Skål, Brun, Stentøj
D20xH6,5 cm
Vejl. udsalgspris
229,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Acco Skålen fra Bloomingville er lavet af stentøj med en reaktiv glasur. Den varme brune overflade har en blank finish, og indersiden har et snefnugmønster med fine nuancer af beige og mørkeblå. Da glasuren er reaktiv, vil farvetoner og farveintensitet variere fra skål til skål.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Styled Coziness |
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D20xH6,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 650 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the reactive glaze, colourshades and colourintensity will vary from item to item |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173346356 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--UZdIFaQ5--/dex5g0ogfotdpaypjrsh.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--zSu08Ngf--/gqj22wzkyjfkonkncjf4.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter








