Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Shapes of Nature |
| Farve | Yellow |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH4 cm |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| EAN Code | 5711173324774 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--Mdwch-7k--/xm7tqmbzemadvkafu3t3.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82060828
Topeka Fyrfadsstage, Gul, Stentøj
D9xH4 cm
Vejl. udsalgspris
99,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Topeka Fyrfadsstagen fra Bloomingville er en sød og dekorativ lille keramik fyrfadssatge til et fyrfadslys i en organisk form og gul glasur. Vil variere i glasur og farve.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Shapes of Nature |
| Farve | Yellow |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH4 cm |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| EAN Code | 5711173324774 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--Mdwch-7k--/xm7tqmbzemadvkafu3t3.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter







