Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L9xH12,5xW6 cm |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Andre specifikationer | Colour variations and intensity may occur |
| Produktets finish | Partly handdecorated |
| EAN Code | 5711173321902 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--l1eUZd1y--/ctdsnsq1mowqdqjnmomj.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--fzefa6xL--/rfyutr70h86zs4swo7x4.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82060864
Trudy Lysestage, Blå, Stentøj
L9xH12,5xW6 cm
Vejl. udsalgspris
159,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Tilføj en fin detalje til hjemmet med Trudy Lysestagen fra Bloomingville. Den hyggelige lysestage forestiller en fugl og er lavet i stentøj med en smuk glasur i blå nuancer. Da en del af lysestagen er håndmalet, kan der forekomme variationer i farve og intensitet, hvilket gør hver enkelt unik. Placer den på en hylde, et bord eller en vindueskarm, hvor den kan tilføre et personligt udtryk til rummet.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L9xH12,5xW6 cm |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Andre specifikationer | Colour variations and intensity may occur |
| Produktets finish | Partly handdecorated |
| EAN Code | 5711173321902 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--l1eUZd1y--/ctdsnsq1mowqdqjnmomj.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--fzefa6xL--/rfyutr70h86zs4swo7x4.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter











