Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10,5xH10 cm, Set of 3 |
| Kan indeholde ml. | 500 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173340750 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--gzI1qnSu--/vnmqw4xtsjthbqetnraw.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--Mvj8CHXP--/kx7vw8ih36q2ycftlxlo.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82062731
Addison Krus, Grøn, Stentøj
D10,5xH10 cm, Set of 3
Vejl. udsalgspris
419,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Addison Kruset fra Bloomingville kommer i et sæt med 3 og er lavet af stentøj. Kruset er grønt og har en reaktiv glasur, der giver fine farvenuancer. Den spættede overflade og de blødt facetterede sider giver designet karakter. På grund af glasurens natur kan der forekomme farvevariationer.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10,5xH10 cm, Set of 3 |
| Kan indeholde ml. | 500 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173340750 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--gzI1qnSu--/vnmqw4xtsjthbqetnraw.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--Mvj8CHXP--/kx7vw8ih36q2ycftlxlo.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter










