Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9,5xH8,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 250 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Variations in colour and pattern can occur. Due to the crackled glaze, item is not suitable for microwave oven or conventional household oven. |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Crackle glaze with handstamped and handdecorated pattern. Crackle in the glaze can intensify as item is used. |
| Designer favoritter | Yes |
| EAN Code | 5711173266715 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--ZDgkxDdD--/ocqvmsepzrcxf64l1qr0.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--tERX_Vg1--/l2rpoqkxzjkobvz9vqe4.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82051266
Bea Kop, Natur, Stentøj
D9,5xH8,5 cm
Vejl. udsalgspris
165,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Bea Kruset fra Bloomingville er lavet af stentøj, med et delikat håndmalet blomstermotiv, trykt på sin krakelerede glasur. De håndmalede detaljer sikrer, at hvert produkt i serien er unikt. Indeholder 250 ml. Kruset tåler opvaskemaskine.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9,5xH8,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 250 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Variations in colour and pattern can occur. Due to the crackled glaze, item is not suitable for microwave oven or conventional household oven. |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Crackle glaze with handstamped and handdecorated pattern. Crackle in the glaze can intensify as item is used. |
| Designer favoritter | Yes |
| EAN Code | 5711173266715 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--ZDgkxDdD--/ocqvmsepzrcxf64l1qr0.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--tERX_Vg1--/l2rpoqkxzjkobvz9vqe4.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter

































