Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | Stoneware, Acacia, Silicone |
| Produktdimensioner | L12,5xH11xW5,5 cm, Set of 3 |
| Kan indeholde ml. | 50 ml each |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Variations in colour and pattern can occur. Crackle in the glaze can intensify as item is used. |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Crackle glaze with handstamped and handdecorated pattern. Crackle in the glaze can intensify as item is used. |
| EAN Code | 5711173302987 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--t9mxeoct--/gnn8u3jut30namooicfh.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--ZnrnEpAb--/y5zctvdkye22ok0f9xrn.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82058377
Bea Salt & Pebersæt, Natur, Stentøj
L12,5xH11xW5,5 cm, Set of 3
Vejl. udsalgspris
279,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Bea Salt & Pebersættet fra Bloomingville er et sæt med 3 dele i stentøj. Den beige overflade er pyntet med fine botaniske illustrationer i brune og grønne nuancer og har en krakeléglasur samt et håndstemplet mønster. Glasuren kan blive mere markant med tiden, og der kan forekomme variationer i farve og mønster.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | Stoneware, Acacia, Silicone |
| Produktdimensioner | L12,5xH11xW5,5 cm, Set of 3 |
| Kan indeholde ml. | 50 ml each |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Variations in colour and pattern can occur. Crackle in the glaze can intensify as item is used. |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Crackle glaze with handstamped and handdecorated pattern. Crackle in the glaze can intensify as item is used. |
| EAN Code | 5711173302987 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--t9mxeoct--/gnn8u3jut30namooicfh.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--ZnrnEpAb--/y5zctvdkye22ok0f9xrn.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter

































