Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Soft Pastels |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D12xH18 cm |
| Kan indeholde ml. | 295 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Not recycled, avoid dishwashing as stem can break |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Mouthblown item, small variations in size, shape and color may occur ensuring that each piece is unique |
| EAN Code | 5711173321599 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--joKpsk5P--/ox3zr63xleia2abw7n72.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82060871
Lilya Cocktailglas, Rosa, Glas
D12xH18 cm
Vejl. udsalgspris
149,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Bring solen direkte ind i hjemmet med Lilya Cocktailglasset fra Bloomingville. Dette farverige glas er i smukke pastelfarver, der tilfører glæde til borddækningen. Det fortryllende og festlige mønster i pastelfarver giver liv til enhver indretning. Brug det til særlige lejligheder eller bare for at gøre hverdagen lidt mere speciel.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Soft Pastels |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D12xH18 cm |
| Kan indeholde ml. | 295 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Not recycled, avoid dishwashing as stem can break |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Mouthblown item, small variations in size, shape and color may occur ensuring that each piece is unique |
| EAN Code | 5711173321599 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--joKpsk5P--/ox3zr63xleia2abw7n72.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også













