Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Soft Pastels |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D8xH14,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Not recycled |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Mouthblown item, small variations in size, shape and color may occur ensuring that each piece is unique |
| EAN Code | 5711173321575 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--Qs8mRYvh--/ckvgxbct462gz7hlpiqu.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82060869
Lilya Vinglas, Rosa, Glas
D8xH14,5 cm
Vejl. udsalgspris
139,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Lilya Vinglasset fra Bloomingville er fremstillet i glas i en blød rosatone. Det er mundblæst og prydet med et abstrakt mønster af uregelmæssige ovale pletter i varme nuancer, som giver et let spredt, spættet udtryk. Små variationer i størrelse, form og farve kan forekomme, så hvert glas er unikt.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Soft Pastels |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D8xH14,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Not recycled |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Mouthblown item, small variations in size, shape and color may occur ensuring that each piece is unique |
| EAN Code | 5711173321575 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--Qs8mRYvh--/ckvgxbct462gz7hlpiqu.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter










