Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D11xH6 cm |
| Kan indeholde ml. | 300 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze color variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173196760 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--jE3T4Bus--/vmxl7dsit8wkzwkmpwpn.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--3FxHlINq--/m0zy8fgq7spgeqp52gcv.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
22063919
Pixie Skål, Grøn, Stentøj
D11xH6 cm
Vejl. udsalgspris
75,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Pixie Skålen fra Bloomingville er udført i et klassisk design som fremhæves af skålens glasur i grønne nuancer. Kanterne er glaseret i en brun kontrastfarve, som tilføjer et flot farvespil. Glasurens natur og det håndlavede design kan føre til farvevariationer, hvilket gør hver skål unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D11xH6 cm |
| Kan indeholde ml. | 300 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze color variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173196760 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--jE3T4Bus--/vmxl7dsit8wkzwkmpwpn.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--3FxHlINq--/m0zy8fgq7spgeqp52gcv.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også























