Product specificationskeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Soft Pastels |
| Colour | Yellow |
| Main Material | Stoneware |
| Composition | 100% Stoneware |
| Product dimension | D5xH5/D5xH7 cm, Set of 2 |
| Candle diameter cm. | Ø 2,2 cm |
| EAN Code | 5711173323326 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--e-5QnBo9--/uzjaykpqxkr8ufpuoeug.jpg |
Imageskeyboard_arrow_down
82062194
Sassy Candle Holder, Yellow, Stoneware
D5xH5/D5xH7 cm, Set of 2
RRP
€ 17,90
We cannot guarantee availability of all items in the range at all stores.
The Sassy Candle Holder by Bloomingville is a set of 2 with a playful, stylized look. In a light yellow tone, each holder is decorated with sculpted lips on the front and small ears on the sides, creating a distinctive and eye-catching expression in rose and orange nuances.
Product specificationskeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Soft Pastels |
| Colour | Yellow |
| Main Material | Stoneware |
| Composition | 100% Stoneware |
| Product dimension | D5xH5/D5xH7 cm, Set of 2 |
| Candle diameter cm. | Ø 2,2 cm |
| EAN Code | 5711173323326 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--e-5QnBo9--/uzjaykpqxkr8ufpuoeug.jpg |
Imageskeyboard_arrow_down
Related products







