Product specificationskeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Colour | Gold |
| Main Material | Aluminum |
| Composition | 100% Aluminum |
| Product dimension | D13xH24 cm |
| Content ml. | 1000 ml |
| Dishwasher safe | No |
| Food approved | Yes |
| Microwave safe | No |
| Oven safe | No |
| EAN Code | 5711173187744 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--iAYE8qL6--/dqswzfvvgrr0qymxku6h.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--gYnBFnYA--/pd8yvbl4dopueqsntpu4.pdf |
Imageskeyboard_arrow_down
48601808
Yuichi Ice Bucket, Gold, Aluminum
D13xH24 cm
RRP
€ 94,90
We cannot guarantee availability of all items in the range at all stores.
The Yuichi Ice Bucket by Bloomingville is a decorative bar accessory shaped like a pineapple. Detailed with a textured pattern and topped with sculpted leaves forming the lid, it has a glossy gold-colored finish that gives it a bright and eye-catching look.
Product specificationskeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Colour | Gold |
| Main Material | Aluminum |
| Composition | 100% Aluminum |
| Product dimension | D13xH24 cm |
| Content ml. | 1000 ml |
| Dishwasher safe | No |
| Food approved | Yes |
| Microwave safe | No |
| Oven safe | No |
| EAN Code | 5711173187744 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--iAYE8qL6--/dqswzfvvgrr0qymxku6h.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--gYnBFnYA--/pd8yvbl4dopueqsntpu4.pdf |
Imageskeyboard_arrow_down
Related products








