Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | L13xH2,5xW7,5/D8xH12 cm, Set of 2 |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Andre specifikationer | In order to secure a candle tightly in the candle holder, a candle foil grip/cup can be used |
| Produktets finish | Item is in spray colored glass, machinepressed. Do not clean in dishwasher or use any aggressive detergents or abrasive agents |
| EAN Code | 5711173338900 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--XezbSjCz--/feljyejvzwqc7omiy8a3.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061821
Linley Lysestage, Blå, Glas
L13xH2,5xW7,5/D8xH12 cm, Set of 2
Vejl. udsalgspris
149,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Linley Lysestagen fra Creative Collection består af to unikke glaslysestager, begge formet som fisk i forskellige designs. Den gennemsigtige glasstruktur tilføjer et elegant touch, mens de sjove og kreative former bringer et legende element til din indretning. Brug dem sammen som et dekorativt sæt eller hver for sig for at tilføre et charmerende præg til din borddækning eller vindueskarm.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | L13xH2,5xW7,5/D8xH12 cm, Set of 2 |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Andre specifikationer | In order to secure a candle tightly in the candle holder, a candle foil grip/cup can be used |
| Produktets finish | Item is in spray colored glass, machinepressed. Do not clean in dishwasher or use any aggressive detergents or abrasive agents |
| EAN Code | 5711173338900 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--XezbSjCz--/feljyejvzwqc7omiy8a3.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også















