Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Mediterranean |
| Farve | Yellow |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D13xH10 cm |
| Kan indeholde ml. | 400 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in shape and colour intensity can occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Part of item is handdecorated |
| EAN Code | 5711173316779 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--tvNLXgkl--/unjq729p1hnlzegtclef.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--DEqmcBW8--/i0rzdcj4ont0xnceqsyi.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82069064
Limone Kop, Gul, Stentøj
D13xH10 cm
Vejl. udsalgspris
149,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Limone Koppen fra Creative Collection er lavet af stentøj i en varm gul farve. Dekoreret med fine citroner. Koppen vil pifte enhver varm drik og køkkenstyling op. Farvevariationer kan forekomme, da hver kande er dekoreret i hånden.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Mediterranean |
| Farve | Yellow |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D13xH10 cm |
| Kan indeholde ml. | 400 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in shape and colour intensity can occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Part of item is handdecorated |
| EAN Code | 5711173316779 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--tvNLXgkl--/unjq729p1hnlzegtclef.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--DEqmcBW8--/i0rzdcj4ont0xnceqsyi.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også






























