Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Shapes of Nature |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D16xH5 cm |
| Kan indeholde ml. | 525 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173321056 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--DcCI89ZY--/folyfmfxhcnmj2diutof.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--YJj1df1F--/hi1p3oejbhv9fil42yck.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82060926
Paula Skål, Grøn, Stentøj
D16xH5 cm
Vejl. udsalgspris
165,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Skålen fra Bloomingville er lavet i stentøj og tilføjer et strejf af farve til borddækningen. Skålen er glaseret i en lysegrøn dipdye-effekt der kontrasterer den lyse nuance smukt. Brug den til at servere snacks og morgenmad i, eller som et dekorativt element. Glasurens natur kan medføre farvevariationer, hvilket gør hver skål unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Shapes of Nature |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D16xH5 cm |
| Kan indeholde ml. | 525 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173321056 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--DcCI89ZY--/folyfmfxhcnmj2diutof.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--YJj1df1F--/hi1p3oejbhv9fil42yck.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også







































