Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173343904 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--OdGAo4jq--/uemois3geg6qmkhiurxa.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--l9sMVAym--/fws9rr76ogmllts6ukdu.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072046
Paula Kop, Natur, Stentøj
D9xH8 cm
Vejl. udsalgspris
125,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Koppen fra Bloomingville er glaseret i en smuk blanding af hvide og beige nuancer, som komplementerer hinanden og skaber et subtilt farvespil. Hanken giver et komfortabelt greb og gør koppen både praktisk og stilfuld. Glasurens natur kan medføre variationer i farven, hvilket gør hver kop helt unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173343904 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--OdGAo4jq--/uemois3geg6qmkhiurxa.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--l9sMVAym--/fws9rr76ogmllts6ukdu.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også
Paula Morgenmadssæt, Natur, Stentøj
82060941
C:D9xH8/B:D16xH6/P:D20xH1,5 cm, Set of 12
Vejl. udsalgspris1.649,00 DKK















































