Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173338245 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--RdOhFyyK--/k6d6pmxtikai8o49oqka.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--Kj4TMnOF--/ueimto06tvmudvbb6so1.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82062673
Paula Kop, Grøn, Stentøj
D9xH8 cm
Vejl. udsalgspris
125,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Koppen fra Bloomingville er fremstillet af stentøj og glaseret i smukke nuancer af grøn. Koppens farvespil giver den klassiske, runde form et både kunstneristisk og retro look. Glasurens natur kan medføre variationer i farven. Kan indeholde 275 ml og tåler opvaskemaskine.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173338245 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--RdOhFyyK--/k6d6pmxtikai8o49oqka.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--Kj4TMnOF--/ueimto06tvmudvbb6so1.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også
Anniversary Lysestage, Multifarvet, Stentøj
82063095
D5xH7/D5xH10,5 cm, Set of 2
Vejl. udsalgspris119,00 DKK












































