Product specificationskeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Colour | Brass |
| Main Material | Metal |
| Composition | Iron, Glass |
| Product dimension | L63xH80xW1 cm |
| Other Specifications | Main mirror 32cm, Side mirror 6cm /6cm |
| EAN Code | 5711173301751 |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--DN6Y6oUs--/m9il2762ju9duznuygxy.pdf |
Imageskeyboard_arrow_down
82059660
Mas Wall Mirror, Brass, Metal
L63xH80xW1 cm
RRP
€ 339,00
We cannot guarantee availability of all items in the range at all stores.
The Mas Wall Mirror by Creative Collection is an elegant detialed mirror in a symetric shape and brass look. Hang it in the entrance, bathroom or living room to to enlargen the room.
Product specificationskeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Colour | Brass |
| Main Material | Metal |
| Composition | Iron, Glass |
| Product dimension | L63xH80xW1 cm |
| Other Specifications | Main mirror 32cm, Side mirror 6cm /6cm |
| EAN Code | 5711173301751 |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--DN6Y6oUs--/m9il2762ju9duznuygxy.pdf |
Imageskeyboard_arrow_down
Related products
Other customers also bought














